This is a userpage. Userpages do not necessarily meet our guidelines for notability or fact-checking!

M-CAT CUP Spring 2021

From Liquipedia Dota 2 Wiki
[e][h]M-CAT CUP Spring 2021
League Information
Organizer:
Version:
Type:
Online
Location:
Czech Republic Czech Republic
Slovakia Slovakia
Dates:
Mar 11 - Apr 8, 2021
Teams:
20
Format:
Groupstage
Round-robin groups
Playoffs
Double-elimination
Prize Pool:
10,000 Kč CZK
(≃ $458 USD)
Liquipedia Tier:
Links

Formát[edit]

  • Group Stage - 11. Března - 14. Března, 2021
    • Čtyři skupiny po 5 týmech
    • Round-robin
    • Všechny zápasy jsou Bo1
    • Dva nejlepší týmy z každé skupiny postoupí do Upper Bracketu.
    • Týmy na 3. a 4. místě z každé skupiny postoupí do Lower Bracketu.
    • Zbývajicí týmy z každé skupiny jsou vyřazeni z turnaje.
    • Pokud nastane shoda bodů, rozhoduje vzájemný zápas
  • Playoffs - 14. Března - 4. Dubna, 2021
    • Double-elimination bracket
    • První dvě kola lower bracketu jsou Bo1, všechny ostatní zápasy jsou Bo3

Komentátoři[edit]

Prizepool[edit]

10,000 Kč CZK (≃ $458 USD) was spread among the teams as seen below:

(Converted USD prizes are based on the currency rate on Apr 8, 2021: 1 CZK ≃ 0.04589 USD.)

Top 8[edit]

1 Po skupinové fázi se Team Young přejmenoval na Repre Gold.

Groupstage[edit]

Group A[edit]

Group A
1. Inaequalis Rozbíječi 4-0
2. Esport STUBA 3-1
3. Team NMRTG 2-2
4. VŠB minus neex 1-3
5. TEDI Bears 0-4

Group B[edit]

Group B
1. Team Young 4-0
2. Christian Gang 3-1
3. Sweet Honey Bees 2-2
4. Inaequalis Noctis 1-3
5. TOXICITY 0-4

Group C[edit]

Group C
1. Lutea 4-0
2. IRANDOTO.WEAKER 3-1
3. Je tam sám 2-2
4. BRUTE B 1-3
5. NO JUGGERNAUT 0-4

Group D[edit]

Group D
1. MINDCAT Esports 4-0
2. Team Brute 3-1
3. Víc sýru 2-2
4. Tým Rozpadátor 1-3
5. CiniGetMiniRekt 0-4

Playoffs[edit]

Upper Bracket R1 (Bo3)
Inaequalis Rozbíječi
2
March 17, 2021 - 16:00 CET
Enchantress Beastmaster Lion Storm Spirit Weaver
Oracle Ursa Rubick Death Prophet Ember Spirit
13m32s
Bounty Hunter Juggernaut Disruptor Death Prophet Queen of Pain
Lina Mars Bane Lifestealer Razor
31m49s
IRANDOTO.WEAKER
0
Repre Gold
2
March 14, 2021 - 17:00 CET
Shadow Fiend Crystal Maiden Mars Shadow Shaman Juggernaut
Tidehunter Oracle Leshrac Alchemist Tusk
38m39s
Bane Juggernaut Axe Outworld Devourer Rubick
Riki Void Spirit Lich Invoker Nyx Assassin
29m47s
Team Brute
0
Lutea
2
March 14, 2021 - 17:00 CET
Death Prophet Monkey King Tusk Lycan Oracle
Rubick Phantom Assassin Night Stalker Void Spirit Shadow Shaman
22m56s
Timbersaw Phantom Lancer Grimstroke Batrider Tusk
Death Prophet Gyrocopter Tinker Underlord Shadow Shaman
40m49s
Christian Gang
0
MINDCAT Esports
2
March 16, 2021 - 19:00 CET
Shadow Shaman Void Spirit Oracle Juggernaut Sand King
Puck Rubick Grimstroke Phantom Lancer Legion Commander
43m55s
Shadow Shaman Pangolier Grimstroke Monkey King Morphling
Void Spirit Rubick Oracle Phantom Assassin Slardar
29m55s
Earth Spirit Pangolier Undying Zeus Alchemist
Grimstroke Techies Death Prophet Juggernaut Ember Spirit
39m50s
Esport STUBA
1
Upper Bracket R2 (Bo3)
Inaequalis Rozbíječi
2
March 22, 2021 - 19:00 CET
Tidehunter Earth Spirit Juggernaut Grimstroke Ember Spirit
Puck Crystal Maiden Tusk Ursa Mars
26m53s
Death Prophet Tusk Wraith King Tidehunter Storm Spirit
Oracle Mars Pangolier Terrorblade Pugna
56m50s
Enchantress Beastmaster Dark Willow Wraith King Pangolier
Lion Crystal Maiden Void Spirit Phantom Assassin Venomancer
40m44s
Repre Gold
1
Lutea
2
March 18, 2021 - 19:00 CET
Bloodseeker Monkey King Crystal Maiden Kunkka Lion
Medusa Shadow Shaman Invoker Beastmaster Grimstroke
24m48s
Earth Spirit Timbersaw Keeper of the Light Ember Spirit Anti-Mage
Tusk Void Spirit Enigma Alchemist Dark Seer
18m51s
MINDCAT Esports
0
Upper Bracket Final (Bo3)
Inaequalis Rozbíječi
2
April 2, 2021 - 18:00 CEST
Enchantress Pangolier Wraith King Earth Spirit Storm Spirit
Tusk Death Prophet Oracle Bloodseeker Void Spirit
42m48s
Death Prophet Rubick Sand King Chaos Knight Abaddon
Lion Mars Oracle Monkey King Razor
42m18s
Mars Phoenix Dark Willow Chaos Knight Windranger
Rubick Monkey King Grimstroke Alchemist
45m42s
Lutea
1
Lower Bracket R1 (Bo1)
Team NMRTG
1
March 14, 2021 - 17:00 CET
Ursa Necrophos Witch Doctor Axe
Death Prophet Troll Warlord Pugna Rubick Disruptor
59m46s
BRUTE B
0
Sweet Honey Bees
1
March 16, 2021 - 21:00 CET
Mars Rubick Grimstroke Invoker Ursa
Shadow Shaman Windranger Tidehunter Oracle Phantom Lancer
38m20s
Tým Rozpadátor
0
Je tam sám
FF
March 14, 2021 - 17:00 CET
Inaequalis Noctis
W
VŠB minus neex
0
March 14, 2021 - 17:00 CET
Spirit Breaker Storm Spirit Troll Warlord Death Prophet Jakiro
Ember Spirit Undying Ursa Underlord Rubick
54m06s
Víc sýru
1
Lower Bracket R2 (Bo1)
Team Brute
1
March 21, 2021 - 20:30 CET
Rubick Beastmaster Shadow Fiend Clockwerk Windranger
Earthshaker Weaver Lina Ursa Lina
12m11s
Team NMRTG
0
IRANDOTO.WEAKER
0
March 19, 2021 - 20:30 CET
Phoenix Juggernaut Beastmaster Timbersaw Shadow Shaman
Windranger Sand King Techies Alchemist Grimstroke
49m11s
Sweet Honey Bees
1
Esport STUBA
0
March 18, 2021 - 18:00 CET
Void Spirit Rubick Legion Commander Slark Lion
Oracle Shadow Shaman Juggernaut Mars Magnus
68m17s
Inaequalis Noctis
1
Christian Gang
1
March 19, 2021 - 20:00 CET
Rubick Jakiro Tidehunter Phantom Lancer Outworld Devourer
Lion Sand King Slark Ember Spirit Undying
43m58
Víc sýru
0
Lower Bracket R3 (Bo3)
Team Brute
2
March 25, 2021 - 19:00 CET
Tusk Void Spirit Phantom Assassin Invoker Tidehunter
Winter Wyvern Night Stalker Dark Willow Wraith King Windranger
31m40s
Lion Mars Grimstroke Shadow Fiend Dragon Knight
Puck Oracle Juggernaut Sand King Rubick
35m17s
Sweet Honey Bees
0
Inaequalis Noctis
0
March 23, 2021 - 18:30 CET
Sand King Io Rubick Weaver Oracle
Puck Wraith King Axe Void Spirit Shadow Shaman
37m40s
Mirana Grimstroke Wraith King Dragon Knight Zeus
Shadow Shaman Weaver Bounty Hunter Invoker Jakiro
28m17s
Christian Gang
2
Lower Bracket R4 (Bo3)
MINDCAT Esports
0
March 30, 2021 - 19:00 CEST
Lion Night Stalker Earth Spirit Void Spirit Drow Ranger
Puck Death Prophet Ursa Underlord Elder Titan
40m04s
Earth Spirit Beastmaster Undying Bloodseeker Ember Spirit
Death Prophet Underlord Elder Titan Riki Magnus
23m22s
Team Brute
2
Repre Gold
FF
March 23, 2021 - 20:00 CET
Repre Gold 23.3. odstoupili z turnaje
Christian Gang
W
Lower Bracket R5 (Bo3)
Team Brute
2
April 5, 2021 - 19:00 CEST
Nyx Assassin Dark Seer Witch Doctor Phantom Assassin Outworld Devourer
Grimstroke Tidehunter Wraith King Shadow Shaman Kunkka
29m31s
Shadow Shaman Phoenix Monkey King Timbersaw Tiny
Grimstroke Tidehunter Snapfire Gyrocopter Invoker
38m37s
Christian Gang
0
Lower Bracket Final (Bo3)
Lutea
2
April 7, 2021 - 18:30 CEST
Mars Phoenix Rubick Phantom Lancer Tiny
Tusk Lion Night Stalker Void Spirit Riki
29m46s
Tusk Io Lion Void Spirit Windranger
Phoenix Rubick Underlord Juggernaut Invoker
42m26s
Earth Spirit Timbersaw Bloodseeker Tiny
Rubick Tusk Underlord Morphling Magnus
55m07s
Team Brute
1
Grand Final (Bo3)
Inaequalis Rozbíječi
2
April 8, 2021 - 18:00 CEST
Tusk Mars Gyrocopter Alchemist Outworld Devourer
Phoenix Beastmaster Lion Razor Bounty Hunter
41m41s
Phoenix Tidehunter Bloodseeker Witch Doctor Ember Spirit
Mars Snapfire Rubick Alchemist Storm Spirit
29m28s
Lutea
0

Additional Content[edit]

Streams[edit]

LanguageCzech Republic
Streams

References[edit]